Комбінований неадресний пожежний сповіщувач Tiras DETECTO MLT10 (white)

- В наявності 3 од.
- Код: 202610
686 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Неадресний комбінований пожежний сповіщувач диму та температури, призначений для роботи у складі неадресної системи Tiras PRIME,
● Реагує на появу диму та вогню в приміщенні, що охороняється,
● Реагує на перевищення температури в приміщенні відповідно до температурного класу А2 та появи диму,
● Сповіщувач виконаний у сучасному ергономічному корпусі, конструкція якого забезпечує його швидку та легку установку, профілактику та обслуговування,
● DETECTO MLT10 сертифіковано та виробляється відповідно до стандарту ДСТУ EN 54,
● У датчику реалізовано функцію автоматичної компенсації запиленості, температури та старіння,
● Тому чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічного обслуговування зменшується в кілька разів,
● Світлодіодна індикація режимів роботи та стану сповіщувача.
● Реагує на появу диму та вогню в приміщенні, що охороняється,
● Реагує на перевищення температури в приміщенні відповідно до температурного класу А2 та появи диму,
● Сповіщувач виконаний у сучасному ергономічному корпусі, конструкція якого забезпечує його швидку та легку установку, профілактику та обслуговування,
● DETECTO MLT10 сертифіковано та виробляється відповідно до стандарту ДСТУ EN 54,
● У датчику реалізовано функцію автоматичної компенсації запиленості, температури та старіння,
● Тому чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічного обслуговування зменшується в кілька разів,
● Світлодіодна індикація режимів роботи та стану сповіщувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 123 |
| Живлення | 10-30 В |
| Колір | Білий |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 55 x 110 мм |
| Розміри | 110 x 110 x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴

