Бездротова централь системи безпеки з підтримкою фотоверифікації U-Prox MPX L Black

- В наявності
- Код: 202527
5 991 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Груп охорони 30,
● Бездротових пристроїв в системі 250 зон для сповіщувачів, 250 брелоків, 30 клавіатур, 150 виходів, 8 радіоретрансляторів,
● Канали зв’язку Wi-Fi, LTE (4G) модем, SIM картки,
● Користувачів 250,
● 250 U-Prox PIR Cam,
● Живлення 12В, 0.35 А,
● Резервування живлення акумулятор 2500 мАг, до 24 годин
● Бездротових пристроїв в системі 250 зон для сповіщувачів, 250 брелоків, 30 клавіатур, 150 виходів, 8 радіоретрансляторів,
● Канали зв’язку Wi-Fi, LTE (4G) модем, SIM картки,
● Користувачів 250,
● 250 U-Prox PIR Cam,
● Живлення 12В, 0.35 А,
● Резервування живлення акумулятор 2500 мАг, до 24 годин
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 25.4 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 167 х 120 х 25.4 мм |
| Живлення | 12В, 0.35 А |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 50 x 260 мм |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Вага брутто | 480 |
| Wi-Fi | 2.4 ГГц 802.112.4 ГГц, 802.11b/g/n, Open/WPA/WPA2/WEP 14 dBm для 802.11n MCS7, 20 dBm для 802.11bb/g/n |
| Відстань передачі | до 4800 м |
| Бездротовий брелок | 250 |
| Резервна батарея | акумулятор 2500 мАг, до 24 годин |
| Бездротові зони | 250 сповіщувачів |
| 3G/4G | LTE-FDD Cat 1 — B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28, GSM — B2/B3/B5/B8, 2 тримачі SIM карт |
| Програмовані виходи | 150 |
| Кількість груп | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 991 ₴

