Універсальний модуль розширення зон та виходів TIRAS Technologies M-ZP sBox

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 202738
4 874 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: Orion NOVA M, Orion NOVA L,
Розширення: 2 реле (M-OUT2R),
Кількість охоронних зон: 8,
Кількість виходів: 2: 1 силовий транзисторний, 1 сигнальний транзисторний,
Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м: 1000,
Максимальна кількість виходів: 4,
Вихідний струм, А: 0.5,
Тампер: на відчинення та відрив,
Резервне живлення: акумулятор ємністю 2.2 Аг
Розширення: 2 реле (M-OUT2R),
Кількість охоронних зон: 8,
Кількість виходів: 2: 1 силовий транзисторний, 1 сигнальний транзисторний,
Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м: 1000,
Максимальна кількість виходів: 4,
Вихідний струм, А: 0.5,
Тампер: на відчинення та відрив,
Резервне живлення: акумулятор ємністю 2.2 Аг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Протяжність | 1000 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 70 мм |
| Відстань передачі | 1000 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 220 |
| Живлення | Резервне живлення акумулятор ємністю 2.2 Аг |
| Провідні зони | 8 |
| Підключення | 2: 1 силовий транзисторний, 1 сигнальний транзисторний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 70 x 220 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісність | Orion NOVA M, Orion NOVA L |
| Тип живлення | акумулятор ємністю 2.2 Аг |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 874 ₴



