Бездротовий детектор протікання води DHI-ARD912-W2(868)

- В наявності 6 од.
- Код: 202679
2 270 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Стрибкоподібна зміна частоти та технологія двостороннього зв'язку забезпечує стабільний зв'язок.
● Підтримує виявлення перешкод та шифрування зв'язку.
● Підтримує оновлення у хмарі та автоматично відновлює дані при помилці оновлення.
● Відображає температуру навколишнього середовища та підтримує сигналізацію перегріву.
● Регулювання чутливості.
● Підтримує виявлення перешкод та шифрування зв'язку.
● Підтримує оновлення у хмарі та автоматично відновлює дані при помилці оновлення.
● Відображає температуру навколишнього середовища та підтримує сигналізацію перегріву.
● Регулювання чутливості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 180 |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 135 |
| Живлення, В | CR123A × 1 |
| Особливості | 868.0 МГц -868.6 МГц AES128 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 98 x 56 x 135 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ширина | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴

