Бездротовий комбінований сповіщувач руху та розбиття скла Tiras X-Motion+

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202635
2 440 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Дальність зв'язку 3000 метрів,
● Дальність виявлення руху до 12 метрів,
● Не реагує на тварин вагою до 20 кг та зростом до 50 см,
● Виявляє розбиття на відстані 9 метрів,
● Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни
● Дальність виявлення руху до 12 метрів,
● Не реагує на тварин вагою до 20 кг та зростом до 50 см,
● Виявляє розбиття на відстані 9 метрів,
● Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 80 г |
| Висота | 98 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 50 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Відстань передачі | 3000 м |
| Метод роботи | п'єзоелектричний MEMS мікрофон + PIR |
| Можливості використання | Orion NOVA X з версії 1.3.1, Orion NOVA XS/S/M/L з версії 3.8 при встановленні модуля M-X |
| Покриття | PIR: 12 м 88,5°, MEMS : 9 м 120° |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 55 x 115 мм |
| Розміри | 61х98х50 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴




