Бездротове реле Dahua DHI-ARM7011-W2(868)

Реле — це пристрій із сухими контактами, який використовується для дистанційного керування живленням 0–36 В постійного струму. Сухий контакт реле електрично ізольований від схеми живлення приладу. Реле можна використовувати в низьковольтному режимі для контролю живлення інших пристроїв. Пристрій йде в комплекті із захистом від перенапруги та від перегріву. Технологія стрибків частоти та двостороннього зв’язку забезпечує стабільне функціонування. Підтримує виявлення перешкод і шифрування зв'язку. Підтримує хмарне оновлення та автоматичне відновлення. Виявлення напруги. 1 канал зовнішнього тамперного входу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Протяжність | 200 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 33 мм |
| Виходи тривоги | 1, NO/NC (0-36 В DC, Max 5A) |
| Відстань передачі | 1 200 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 19 |
| Живлення | 7-24 В DC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 30 x 95 мм |
| Розміри | 39 × 33 × 19 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Тривожні входи | 1 для тампера, NO/NC |
| Частотна характеристика | 868.0 MHz-868.6 MHz |
| Ширина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴

