Розширювач бездротового входу Dahua DHI-ARM320-W2(868)

- В наявності 9 од.
- Код: 202751
1 394 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розширювач бездротових входів – це пристрій перетворення, який підключає детектори сторонніх виробників до бездротового концентратора Dahua. Коли тривога спрацьовує, розширювач посилає сигнал на хаб через RF, потім Hub повідомляє про це платформам. Залежно від типів підключених детекторів можна налаштувати в DMSS. Розширювач має тривісний акселерометр, що перешкоджає переміщенню пристрою. Також передбачено вхідний канал для підключення тамперного порту сторонніх детекторів. Розширювач живиться від батарей, а також може забезпечити живлення для підключених детекторів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Протяжність | 600 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | Підтримує |
| Вага | 77 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 39 мм |
| Вихід живлення | 3.3 В, до 10 mA |
| Відстань передачі | 600 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 21.5 |
| Живлення | 50 mA |
| Підключення | Тривожний вхід 2 (1 для сигналізації та 1 для захисту від втручання |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 45 x 139 мм |
| Розміри | 102 × 39 × 21.5 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип живлення | 3 × CR123A |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Частотна характеристика | 868.0 MHz-868.6 MHz |
| Ширина | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 394 ₴

