Комплект бездротової охоронної системи Tiras Orion NOVA X Basic kit (white)

- В наявності 1 од.
- Код: 202553
8 691 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До Basic kit входить централь Orion NOVA X, яка керує системою та передає сигнали тривоги на пульт чи на мобільний застосунок, датчик руху X-Motion, датчик відчинення X-Shift та брелок X-Key. Orion NOVA X може працювати як в пультовому, так і в автономному варіанті охорони.
● Підтримка до 64 бездротових пристроїв
● Радіобрелоків: до 32
● Клавіатур: до 4
● Сирен: до 4
● Підтримка до 64 бездротових пристроїв
● Радіобрелоків: до 32
● Клавіатур: до 4
● Сирен: до 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 170 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 34 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPRS | 2G (GSM), 2SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi (2400-2483.5 МГц) |
| Бездротовий брелок | 32 |
| Бездротові сирени | 4 |
| Вага брутто | 800 |
| Відстань передачі | 3000 м |
| Живлення | 220 В |
| Кількість груп | 16 |
| Макс. кількість користувачів | 32 |
| Метод роботи | Протокол NOVA для роботи з ПЦС “MISTO Security Platform” та “МОСТ”, Протокол SurGard (Contact ID) для роботи з сумісними ПЦС |
| Резервна батарея | Літій-іонна АКБ 2600 мA·год |
| Робоча температура | -10°C - +40°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 55 x 310 мм |
| Розміри | 170х170х34 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 691 ₴

