Брелок керування режимами охорони U-Prox Keyfob B4 Black

U-Prox Keyfob B4 - бездротовий брелок для керування
системою охорони U-Prox. Має дві кнопки для постановки та
зняття з охорони, дві програмовані кнопки та світлодіодний
індикатор для взаємодії з користувачем тривожної
сигналізації. Може використовуватись як тривожна кнопка. Пристрій реєструється для користувача центру охорони і
налаштовується за допомогою мобільного додатка U-Prox
Installer.
системою охорони U-Prox. Має дві кнопки для постановки та
зняття з охорони, дві програмовані кнопки та світлодіодний
індикатор для взаємодії з користувачем тривожної
сигналізації. Може використовуватись як тривожна кнопка. Пристрій реєструється для користувача центру охорони і
налаштовується за допомогою мобільного додатка U-Prox
Installer.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 68 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 39 x 10 x 68 мм |
| Живлення | 3В CR2032 |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 20 x 70 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 20 |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постановка, Зняття, Часткова постановка, Програмована кнопка |
| Частотна характеристика | Бездротовий інтерфейс ISM із кількома каналами 868.0…868.6 МГц, смуга 100 кГц, 10 мВт макс. |
| Відстань передачі | 1000 м |
| Кількість кнопок | 4 |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴

