Бездротовий комбінований датчик руху типу ″Штора″ та розбиття скла U-Prox PIR Combi VB Black

- В наявності 6 од.
- Код: 202568
2 108 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
U-Prox PIR Combi (VB) - бездротовий сповіщувач комбінованого типу. Він обладнаний двома системами реагування: цифровим пасивним інфрачервоним датчиком (або PIR-датчиком) та акустичним датчиком. За допомогою PIR-датчика система реагує на рух за рахунок зміни теплового балансу середовища, а акустичний з відповідними цифровими фільтрами розпізнає звук розбиття скла. U-Prox PIR Combi (VB) має три градації потужності радіопередавача, що дозволяє приладу автоматично налаштовуватись: якщо сигнал слабкий, потужність збільшується, якщо сильний — зменшується. Це забезпечує стабільний зв'язок та ефективні витрати енергії. Максимальна потужність – 20 мВт, що відповідає європейським та українським нормам для пристроїв ISM-діапазону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 34.35 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Товщина скла 2 мм... 8 мм, Площа поверхні скла 0.5 м х 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м |
| Стан | Нове |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 35 x 160 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 120 |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Покриття | Сповіщувач руху: 10 м 7.5°, Сповіщувач розбиття скла: 8 м 120° |
| Швидкість детекції | 0.3 -3 м/с |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Висота встановлення | 2.1 м |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 108 ₴

