Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття скла з імунітетом до тварин U-Prox PIR Combi Black

- В наявності
- Код: 202557
2 108 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрофон для детекції розбиття скла. Цифрові алгоритми обробки звуку. Розрізняє низькочастотні та високочастоні компонети звука. Передає сповіщення окремо по детектору руху та окремо по розбиттю скла
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 130 г |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 34.35 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Товщина скла 2 мм . . . 8 мм, Площа поверхні скла 0.5 м x 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м |
| Стан | Нове |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 35 x 106 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 120 |
| Метод роботи | Мікрофон для детекції розбиття скла, Пасивний інфрачервоний датчик руху |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Покриття | Сповіщувач руху: Відстань спрацювання 12 м, Кут огляду 88°. Сповіщувач розбиття скла: Відстань спрацювання 8 м, Кут огляду 120° |
| Швидкість детекції | 0.3 … 3 м/с |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Імунітет до тварин | до 20 кг |
| Цифрова температурна компенсація | Підтримує |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 108 ₴

