Комплект бездротової охоронної сигналізації U-Prox MP WiFi S Black

- В наявності
- Код: 202528
7 531 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартовий комплект бездротової сигналізації з Wi-Fi. Базовий блок U-Prox MP Wi-Fi, Датчик руху U-Prox PIR, Магнітоконтактний сповіщувач U-Prox WDC mini (з додатковим корпусом), Брелок U-Prox Keyfob
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 25.4 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 167 х 120 х 25.4 мм |
| Живлення | 12В, 0.35 А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 60 x 320 мм |
| Робоча температура | 0°C - +45°C |
| Вага брутто | 740 |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n, Open/WPA/WPA2/WEP 14 dBm для 802.11n MCS7, 20 dBm для 802.11b |
| Макс. кількість користувачів | 60 (200 пристроїв) |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM, два приймально-передавальні пристрої з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Бездротовий брелок | 60 |
| Резервна батарея | 2500 мА•г, до 24-х годин |
| GPRS | 850/900/1800/1900 МГц, Class 4 (2 W @ 850/900 МГц), Class 1 (1 W @ 1800/1900МГц) |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Клавіатура | 16 |
| Кількість груп | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 531 ₴

