Модуль цифорового автодозвону Tiras МЦА

МЦА дозволяє передавати інформацію на пульт центрального спостереження по телефонних лініях (автодозвон). Встановлюється в корпус ППКП серії ″Тірас-П″ або ППКП ″Тірас-А″.
● Робоча напруга в телефонній лінії 24 - 72 В,
● Струм живлення не більше 40 мА,
● Струм в лінії не більше 40 мА,
● Напруга в лінії (під час дзвінка) не менше 6 В
● Робоча напруга в телефонній лінії 24 - 72 В,
● Струм живлення не більше 40 мА,
● Струм в лінії не більше 40 мА,
● Напруга в лінії (під час дзвінка) не менше 6 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 120 |
| Живлення | 24 -72 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 50 x 120 мм |
| Споживання | 40 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 744 ₴

