Ретранслятор радіосигналу з автоматичною маршрутизацією U-Prox Extender Black

влевовправо
- В наявності 9 од.
- Код: 202753
3 755 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична ретрансляція пристроїв без додаткового налаштування. Розширені алгоритми вибору оптимального маршруту доставки сповіщень від бездротових пристроїв. Радіоретрансляція брелоків і кнопок. Оновлення мікропрограми по “повітрю” (OTA). Детектування саботажу радіоканалу. Живлення 12В, акумулятор на 2500 мА•г – до 36 годин роботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Протяжність | 4800 м |
| Робоча частота | 868.6 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | Комунікація двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Вага | 260 г |
| Вага брутто | 460 |
| Висота | 120 мм |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 25.4 |
| Живлення | 12 В DC, акумулятор 2500 мА•год, до 36-х годин |
| Метод роботи | Ретрансляція автоматична, вибір оптимального маршруту |
| Підключення | Ретрансляторів в системі 8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 50 x 260 мм |
| Розміри | 167 х 120 х 25.4 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Ширина | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 755 ₴





