Бездротова внутрішня сирена U-Prox Siren Black

Світлозвукова сигналізація. Підключення зовнішнього датчика. Три рівні гучності, до 85 Db на 1м. Дві потужні батареї CR123A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 134 г |
| Висота | 84.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 24.3 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 84.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 24.3 мм |
| Живлення | 3В, дві CR123A літієві батареї |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 45 x 90 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 140 |
| Тип сповіщення | Світлозвукова сигналізація |
| Антісаботаж | Комунікація двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Індикація станів | вбудований або зовнішній індикатор, налаштовується |
| Рівень гучності звуку | 85 дБ |
| Час звучання тривоги | Затримка спрацюванння не більше 10 секунд |
| Роз'єм для підключення зовнішнього світлодіода | світлодіод (LED), зовнішній датчик (геркон) |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086 ₴

