Бездротове силове реле керування технікою U-Prox Relay AC

влевовправо
Кероване реле змінного струму, 110-250В, 50-60Гц. Імпульсний, тригерний (бістабільний) режими роботи. 10A @ 250В AC чи 30В DC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Протяжність | 4800 м |
| Робоча частота | 868.6 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | Комунікація двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Вага | 55 г |
| Вага брутто | 40 |
| Виконавчий елемент | Час спрацювання налаштовується: 0.1 … 250 секунд, Затримка спрацюваннняя не більше 5 секунд |
| Висота | 36 мм |
| Вихід живлення | OUT N, OUT L 10A @ 250В AC максимум |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 19,4 |
| Живлення | 110-250В змінного струму, 50-60Гц |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 25 x 60 мм |
| Розміри | 44 х 36 х 19,4 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 897 ₴


