Бездротовий модуль інтеграції дротового обладнання U-Prox Wireport

- В наявності
- Код: 202716
1 378 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2 входи для підключення окремих дротових датчиків. 1 вхід тамперу. вихід для живлення датчиків 3В, 50 мА. Три батареї CR123A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Протяжність | 4800 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | Комунікація двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Вага | 340 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 38.8 мм |
| Вихід живлення | 3В, 50 мА макс |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 20.5 |
| Живлення | 3В, три батареї CR123A |
| Підключення | 3 - входи ALM1, ALM2 (тривога) та вхід TMP (тривога тамперу) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 25 x 105 мм |
| Розміри | 89.7 х 38.8 х 20.5 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Ширина | 89.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴

