Брелок керування режимами охорони U-Prox Keyfob White

Дві кнопки для керування режимами охорони. Одна програмована кнопка. Визначення положення при роботі з ретрасляторами. Світлова індикація. Батарея CR2032
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Вага | 15 г |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 57 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Розміри | Ø 39 x 9 x 57 мм |
| Живлення | 3 В, CR2032 |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 25 x 60 мм |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Вага брутто | 20 |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постановка, Зняття, Програмована кнопка |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 10 мВт макс. |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами 250 м |
| Кількість кнопок | 3 |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴

