Бездротовий приймач Tri-X 868 МГц Hikvision DS-PM1-RT-HWE

- В наявності 2 од.
- Код: 202775
2 197 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий приймач Tri-X, сумісний із панеллю керування AX Hybrid Pro, використовується для розширення бездротових можливостей панелі керування. Детектори HIKVISION Tri-X можна додати до панелі AX Hybrid Pro за допомогою цього бездротового приймача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 225 г |
| Вага брутто | 340 |
| Висота | 155 мм |
| Довжина: | 32 |
| Живлення | 9 -28 В DC, 1A |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 45 x 200 мм |
| Розміри | 110×155×32 мм |
| Сумісність | DS-PS1-I-WE, DS-PS1-E-WE, DS-PM1-O1L-WE, DS-PM1-O1H-WE, DS-PDP15P-EG2-WE, DS-PDC15-EG2-WE, DS-PDD12P-EG2-WE, DS-PDMC-EG2-WE, DS-PDMCS-EG2-WE, DS-PDEB1-EG2-WE, DS-PDEBP1-EG2-WE, DS-PDWL-E-WE, DS-PDPG12P-EG2-WE, DS-PDMCK-EG2-WE, DS-PDTPH-E-WE, DS-PDCL12-EG2 |
| Тип пристрою | Аксесуари |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 197 ₴

