Дотягувач RYOBI *9900 9903 GREY_ANTHRACITE

Дотягувач дверей RYOBI® 9903 STD (Японія) накладного типу – призначений для керування внутрішніми та легкими зовнішніми дверима. Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу). Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском. Внутрішній механізм - шестерно-рейкового типу (Rack&,Pinion). У разі монтажу доводчика по 3 класу, двері максимально відчиняються на 120°. Максимальна вага дверей 65кг. Максимальна ширина дверей 965мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65000 г |
| Вага брутто | 1460 |
| Вага двері | 65кг |
| Зусилля довідника | EN_2/3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 280 x 80 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | STD_ARM |
| Ширина дверей | 965 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴

