Основною перевагою брелків MIFARE 1K перед іншими безконтактними ідентифікаторами є шифрування переданих даних і вбудована перезаписувана пам'ять об'ємом 1024 байт. Працює в частотному діапазоні 13.56 МГц. Брелоки виготовлені з кольорового ABS пластику. Форм-фактор: крапля. Габарити: 30 * 45 * 4 мм. Робоча температура від -30° до +70°.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 10 x 40 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13.56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


