Модуль бар'єрного іскрозахисту Тірас Tiras МБІ-2 (24V)

- В наявності 1 од.
- Код: 202699
2 521 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модулі призначені для безперервної цілодобової роботи в приміщеннях з кліматичними умовами, що регулюються. Діапазон робочих температур від мінус 5 0С до 40 0С. Відносна вологість до 93 % при температурі 40 ОС. Модулі обмежують струм і напругу в шлейфах сигналізації (оповіщення) з врахуванням ситуацій в ППКП, коли струм або напруга не обмежуються внутрішньою схемою ППКП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Вага, г | 120 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Особливості | Напруга холостого ходу U0, В, не більше 31,5, Струм короткого замикання I0, мА, не більше 210, Максимальна зовнішня ємність С0, мкФ 0,48 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 45 x 120 мм |
| Розміри, мм | 100×100×30 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 521 ₴

