Оптичний пожежний сповіщувач задимлення Артон-ДЛ3

Однокомпонентний: складається з блоку приймально-передавача і відбивача, Наступність технічних рішень, застосованих в сповіщувачах Артон-ДЛ і Артон-ДЛ1, Індикатори підвищеної яскравості режимів ″Черговий″, ″Пожежа″, ″Несправність″, ″Калібрування″, ″Тест″, Юстирування за допомогою лазерної указки ″Промінь-1″, Наявність вихідного сигналу в режимі ″Калібрування″ для точної юстирування без лазерного покажчика, Автоматична настройка чутливості у всьому діапазоні відстаней, Компенсація дрейфу чутливості при запиленні об'єктива приймально-передавача, При відключенні компенсації дрейфу чутливості можлива зміна порога чутливості, Підключення до ППКП двопровідним шлейфом, Не потребує кінцевого резистора в друхпроводном шлейфі, Сумісність з вітчизняними ППКП різних виробників, Можливість підключення до ППКП через модуль МУШ-ДЛМ (4-х дротове підключення)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1100 |
| Живлення | 10 -30 В, 5 -12мА |
| Площа | 8 -60 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 115 x 220 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 357 ₴

