Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) 100м

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 202905
1 003 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) - це оптичний патч-корд. Тип конектора – SC-SC, тип полірування – UPC-UPC. Клас використовуваного волокна – G652D. Допустиме зусилля, що розтягує - 1 кН. Силовий елемент – діелектрик. Застосовується на опорах із напругою не вище 10 кВ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2100 |
| Висота | 300 мм |
| Довжина в пакованні | 100 м |
| Довжина: | 80 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 300 x 80 мм |
| Стандарти | UPC-UPC |
| Тип | SC-SC |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Центральний провідник | G652D |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003 ₴


