Кероване реле з живленням 10,8 - 14,8В постійного струму. Вихід COM NO 250VAC/10A або 30VDC/10A DC максимум. Імпульсний, тригерний (бістабільний) режими роботи. Кількість спрацьовувань >, 100 000. Час спрацювання налаштовується: 0.1 - 250 секунд. Максимальний час затримки 5 секунд. Двосторонній, шифрований, з визначенням саботажу (глушіння) радіозв'язок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Робоча частота | 6 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 55 |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 18 |
| Живлення | 10.8 -13.2В |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 25 x 60 мм |
| Розміри | 44 х 36 х 18 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | COM NO 10A 250В AC чи 30В DC максимум |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴





