Бездротовий оповіщувач затоплення U-Prox Water

U-Prox Water - цифровий радіоканальний сповіщувач (датчик), призначений для контролю наявності витоку води і для передачі сповіщення до центру охоронної сигналізації U-Prox. Не потребує монтажу, використовується всередині приміщення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Висота | 67 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 18 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Електроконтактний |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 67.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Живлення | 3В, дві AAA |
| Робоча температура | 0°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 68 x 27 x 68 мм |
| Розміри | 67,5 х 67 х 18 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Термін роботи батареї | 5 років |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴

