Сенсорна поверхня. Підсвічування кнопок. Ергономічна мініатюрна клавіатура. Елегантний дизайн, елегантний корпус. Управління режимами охорони однієї групи. Елементи живлення – дві літієві батареї ААА, до 2-ох років роботи. Простий та зручний монтаж, надійне кріплення. 868,0...868,6МГц, дальність - до 4800 м на відкритому просторі, кілька каналів для резервування. Ідентифікація в режимі ″вільні руки″ або введення цифрового коду. Габаритні розміри - 84 х 84 х 15 мм. Діапазон робочих температур від -20 ° С до +65 ° С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 84 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 15 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Відстань передачі | до 4800 м |
| Живлення | 2х ААА |
| Метод роботи | сенсорна панель |
| Робоча температура | -20°С - +65°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 45 x 85 мм |
| Розміри | 84 х 84 х 15 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Частотна характеристика | 868,0-868,6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 593 ₴


