Функціональна кнопка для системи охорони U-Prox. Має кронштейн для стаціонарного кріплення або може використовуватися як брелок. Одна програмована кнопка. До 5-ти років роботи на батареї CR2032. Дальність – до 400 м. Робота через ретранслятори
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Відстань передачі | до 400 м |
| Живлення | CR2032 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 25 x 60 мм |
| Розміри | Ø 39 x 9 x 57 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Частотна характеристика | 868.0 -868.6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 857 ₴


