Провод ЗЗЦМ ПВС 2х1,5 (бухта 100м.)

Температура експлуатації кабелю від -40 °С до +40 °С, Тривало допустима температура нагріву жил кабелів при експлуатації 70 °С, Термін служби для проводів, що застосовуються в стаціонарних електроприладах 10 років, Термін служби для інших проводів 6 років, Гарантійний термін експлуатації 2 роки, Температура прокладання кабелю не нижче -5 °С, Количество жил 2, Площадь сечения жилы 1.5 мм2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Запорожский завод цветных металлов |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.88 г |
| Вага брутто | 7,88 |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 135 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Компанія-виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна-виробник | Україна |
| Оболонка | полівінілхлоридний пластикат |
| Переріз | 1.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 270 x 135 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | ПВС |
| Тип устройства | Силовий |
| Центральний провідник | Мідний (Cu) |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 310 ₴

