BOX модуль релейних ліній Тірас МРЛ-2.1

Виносний модуль МРЛ-2.1 BOX призначений для розширення системи пожежної або охоронної сигналізації на два релейних виходи управління автоматикою. Модуль виконаний у власному пластиковому корпусі та відповідає ДСТУ EN 54-18. Два релейні виходи з перекидним контактом, Підключення до транзисторних або релейних виходів ППК, Робота з ППК серій, ″Tiras PRIME″, ″Тірас-П″, ″Тірас-А″, ″Orion NOVA II″, ″Оріон NOVA″, БП 1230, БП 2415, ПУіЗ ″Тірас-1″, та іншими приладами, що містять релейні виходи або виходи ″відкритий колектор″, Можливість віддалення від ППК на відстань близько 150 м-коду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Вага, г | 150 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Живлення | 240 В/24 В, 5A |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 100 x 20 мм |
| Розміри, мм | 100х100х30 |
| Споживання | 60 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴

