Дротовий тепловий пожежний оповіщувач ТПТ-4

Сповіщати пожежний тепловий максимально - диференціальний з індикацією чергового режиму ТПТ-4, призначений для контролю температури навколишнього середовища в закритих приміщеннях різних будівель і споруд. При перевищенні порогового значення температури навколишнього середовища або швидкості наростання температури, сповіщувач формує сигнал «ПОЖЕЖА» для ППКП. Режим «ПОЖЕЖА» відображається червоним оптичним індикатором. Сповіщувач відповідає класу А2R по ДСТУ EN 54-5: 2003.Діапазон напруг живлення: 9 - 30 В, Струм споживання в черговому режимі при максимальній напрузі живлення 30В: не більше 0,2 мА, Струм споживання в режимі «ПОЖЕЖА» встановлюється зовнішнім резистором в діапазоні значень: 5 - 20 мА.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 100 г |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 10 -30 В |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Мінімальна робоча температура | 54 град. |
| Робоча температура | 54 -70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Розміри | Ø 80 × 27 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴

