Модуль нарощування зон Тірас M-Z(f)

Модуль розширення зон для ППКП ″Tiras Prime 8L″. Розширення ППКП ″Tiras PRIME 8L″ на 12 зон пожежної сигналізації, Встановлення у спеціальний роз'єм на базовій платі ППКП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Вага, г | 150 |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 20 |
| Живлення | 12В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 100 x 20 мм |
| Розміри, мм | 90 х 55 х 20 |
| Споживання | 50 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴

