Ручний іскрозахищений пожежний сповіщувач Тирас Tiras СПР ЕХ

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 202606
998 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сповіщувач пожежний ручний СПР ″Тірас Ex″ призначений для роботи у складі системи пожежної сигналізації та подачі ручного сигналу «пожежа» на ППКП. СПР ″Тірас Ex″, має свідоцтво про вибухозахищеність електроустаткування (електричного пристрою) №2813
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 8 -28В |
| Можливості використання | для застосування у потенційно вибухонебезпечному середовищі |
| Робоча температура | -10 °C +55 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 90 мм |
| Розміри | 93х90х43 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴




