Світлозвуковий оповіщувач внутрішній Тірас Tiras ″ДЖМІЛЬ-2″ 12V

влевовправо
- В наявності
- Код: 202640
1 652 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оповіщувач охоронно-пожежний світлозвуковий (сирена) ШМЕЛЬ-2 (ДЖМІЛЬ-2) 12В/105дБ, ревун, пластик для зовнішньої та внутрішньої установки, призначений для видачі світлового та звукового сигналів на об'єктах, що охороняються. Оповіщувач створює середньозважений рівень звуку не менше 105 дБ на відстані 1 м по осі перпендикулярної лицьової поверхні корпусу оповіщувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 41 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 160 |
| Живлення | 12В, 0,3 A |
| Клас захисту | IP 43С |
| Робоча температура | -25 °C — +70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 90 x 35 мм |
| Розміри | 154х90х41 мм |
| Рівень гучності звуку | 105 дБ, 2,5 кГц -4,5 кГц |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 652 ₴



