ПУіЗ прилад для керування одним напрямком пожежогасіння Тірас Tiras - 1

влевовправо
- В наявності 6 од.
- Код: 202690
8 207 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний прилад для керування одним напрямком пожежогасіння (газове, порошкове, аерозольне). Функціональні можливості та універсальність ПУіЗ «Тірас-1» роблять його вдалим рішенням для реалізації систем пожежогасіння будь-якого розміру. Автономна робота або у складі системи пожежної сигналізації, Управління одним напрямком пожежогасіння, Контроль пуску та стану установки пожежогасіння, Дві власних зони пожежної сигналізації, Формування затримки на евакуацію, Увімкнення оповіщення про запуск гасіння, Ручне запускання та аварійне зупинення пожежогасіння за допомогою виносних пристроїв ПАЗ/ПРЗ або вбудованих на корпусі кнопок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси для зовнішніх пристроїв | шина RS-485 |
| Вага | 780 г |
| Вага брутто | 780 |
| Живлення | 10 В -15 В |
| Кількість зон | 2 |
| Напруга в зоні/шлейфі | 10 В -15 В |
| Опір шлейфу | до 250 Ом |
| Особливості | Системна шина RS-485 для роботи з ППКП серії «Тірас-П», «Тірас-П.1», «Тірас- А», Можливість роботи з ППКП стороннього виробника, Вбудований зчитувач Touch Memory для спрощення роботи з приладом, Вхід для моніторингу стану дверей, Вихід для сигналу «Автома |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 55 x 310 мм |
| Споживання | 100 -225 мА |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Пожежні централі |
| Час реакції на тривогу | 1 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 207 ₴



