Модуль бар’єрного іскрозахисту Тірас Tiras МБІ-2

Модуль бар’єрного іскрозахисту МБІ-2 відповідає ДСТУ 7113, ДСТУ EN 60079-11 та являє собою окремий модуль, який у складі з ППКП «Тірас-П» призначений для забезпечення пожежної охорони в вибухобезпечних приміщеннях і має маркування вибухозахищеності ExibllC. МБІ-2 встановлюється ззовні вибухонебезпечного приміщення. В іскробезпечні лінії МБІ-2 можуть включатись пристрої: сповіщувачі пожежні СПД-2 «Тірас» Ex, СПТ «Тірас» Ex, СПР «Тірас» Ex, оповіщувачі світлові та світлозвукові ОС Ex, ОСЗ Ex, пристрої ручного управління ПАЗ «Тірас» Ex, ПРЗ «Тірас» Ex
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Вага, г | 500 |
| Висота | 135 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 40 |
| Клас захисту | ІР20 |
| Напруга холостого ходу | U0 ≤ 18,9 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 45 x 120 мм |
| Розміри, мм | 110×135×40 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Струм короткого замикання | I0 ≤ 126 мА |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 521 ₴

