Пристрій аварійної зупинки Тірас Tiras ПАЗ

влевовправо
Пристрій аварійної зупинки ПАЗ ″Тірас″ призначений для роботи у складі системи пожежної сигналізації для аварійної зупинки пожежогасіння (газового, порошкового, аерозольного). Тип В згідно ДСТУ EN 54-11: 2004, Можливість підключення до шлейфу паралельно або послідовно, Наявність світлодіодної індикації чергового режиму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 8 -28В |
| Робоча температура | -10 °C +55 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Розміри | 93х90х43 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴



