Дротовий магнітоконтактний сповіщувач ЕСМК-3

Поріг спрацьовування 1 см / 2,5 см, Спосіб підключення Провідний, Діапазон робочих температур -40 ° С ~ +55 ° С, Робоча вологість До 90%, Розміри 28х12х6мм, Вага 10 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 1 г |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 6 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1 |
| Можливості використання | перехід в режим «Тривога» 25 мм |
| Робоча температура | -40 - +50 ºС |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 12 x 27 x 27 мм |
| Розміри | 28 х 12 х 6 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

