Оповіщувач охоронно - пожежний ОСЗ-7

Матеріал пластик, Тип сповіщення світлозвуковий, Тип сирени дротова, Установка внутрішня (зовнішня), Гучність, дБ 105, Напруга живлення, В 9-14, Номінальна напруга, В 12, Розміри, мм 95 x 50, Температура, ° С - 25 - + 55, Час готовності до роботи, сек. 1, Струм в черговому режимі, А 0,03, Струм в режимі тривоги, А 0,2 (макс. Струм 0,5), Частота звукового сигналу, кГц 2-4, Кількість тональностей звуку 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 100 г |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 106 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | -25 - + 55 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 88 x 106 мм |
| Розміри | 95 x 50 мм |
| Рівень гучності звуку | 105 дБ |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴

