Дротовий магнітоконтактний оповіщувач FN-106

Тип оповіщувача дротовий, Середа установки Приміщення, Струм споживання 60 мА, Тип поверхні монтажу дерево / пластик, Тип контактів Н / З, Робоча відстань 18 ± 5% мм, Колір білий, Пластик, Габаритні розміри 35X10X14 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 20 г |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 14 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Живлення | 60 мА |
| Матеріал | Пластик |
| Можливості використання | розмикання 18 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 21 x 88 x 20 мм |
| Розміри | 35x10x14 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴

