Модуль расширения на 8 входов DS-PM-RSI8

Модуль расширения на 8 входов. Тревога 8 вх. DC 12 В, 2 Вт. -10....+55°, Размеры: 132.5х74х28мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація станів | 3 червоних / зеленихсветодіода: зв'язок, стан, робота |
| Антісаботаж | тампер |
| Вес | 1000 г |
| Вага брутто | 429 |
| Высота | 74 мм |
| Влажность | 10% -90% |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Длина | 28 |
| Питание | 12 В |
| Цвет | Черный |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 4 шт |
| Метод роботи | Модуль розширення на 8 входів |
| Підключення | RS485 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 89 x 330 x 545 мм |
| Розміри | 132.5х74х28мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип устройства | Комплектуючі для сигналізації |
| Тривожні входи | 8 каналів, підтримує сигналізацію |
| Ширина | 132.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 286 ₴

