Кабель Alistar DAC SFP+ 10G 1м

● Тип роз'єму SFP+ до SFP+,
● Макс. швидкість 10Gbps,
● Вигляд з'єднання Active,
● Напруга живлення 3.3V,
● Довжина кабелю 1м,
● Опір кабелю 100 Ω,
● Тип кабелю Twinax,
● Стандарт 30AWG,
● Мінімальний радіус вигину 25 мм,
● Матеріал оболонки PVC(OFNR)
● Макс. швидкість 10Gbps,
● Вигляд з'єднання Active,
● Напруга живлення 3.3V,
● Довжина кабелю 1м,
● Опір кабелю 100 Ω,
● Тип кабелю Twinax,
● Стандарт 30AWG,
● Мінімальний радіус вигину 25 мм,
● Матеріал оболонки PVC(OFNR)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Макс. пропускна спроможність | 10Gbps |
| Метод роботи | SFP+ - SFP+ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 10 x 180 мм |
| Розміри | 1 м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴

