Медіаконвертор mini 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm

влевовправо
- В наявності 9 од.
- Код: 202952
368 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Передача (Tx): 1310 нм,
● Прийом (Rx): 1550 нм,
● Роз'єм: SC,
● Дистанція: до 20 км ,
● Тип перетворення SFP to JR45 ,
● Напруга живлення DC5-12В,
● Споживана потужність 5Вт
● Прийом (Rx): 1550 нм,
● Роз'єм: SC,
● Дистанція: до 20 км ,
● Тип перетворення SFP to JR45 ,
● Напруга живлення DC5-12В,
● Споживана потужність 5Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 140 г |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Відстань передачі | 20 км |
| Довжина хвилі | 1310 nm -1550 nm |
| Макс. пропускна спроможність | 100Mbps |
| Метод роботи | SFP - JR45 |
| Потужність споживання | DC5-12В 5Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 65 x 140 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴


