Провід ПВС 3х4 20 м

влевовправо
● Кількість жил 3 (трижильний провід),
● Перетин ПВС(мм²): мідь 4 (чотири) квадрата,
● Оболонка пластикат полівінілхлорид (ПВХ),
● Матеріал жили мідь, багатодротова жила,
● Струмове навантаження 32 А
● Перетин ПВС(мм²): мідь 4 (чотири) квадрата,
● Оболонка пластикат полівінілхлорид (ПВХ),
● Матеріал жили мідь, багатодротова жила,
● Струмове навантаження 32 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 20 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Материал оболочки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Площа перетину | 4 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3820 г |
| Вага брутто | 3820 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 440 |
| Довжина кабеля | 20 м |
| Оборонка | ПВХ |
| Переріз | 4 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 440 x 50 x 440 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий багатодротова жила |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 785 ₴


