Пассивний подовжувач VGA сигналу Cat5e / 6e 60м

влевовправо
● Тип: подовжувач VGA,
● Довжина подовжувача: до 60 м,
● Тип кабелю: кручена пара Cat5e/6e
● Довжина подовжувача: до 60 м,
● Тип кабелю: кручена пара Cat5e/6e
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | VGA Cat5e/6e |
| Вага | 160 г |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 160 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 30 x 160 мм |
| Тип пристрою | HDMI, VGA підсилювачі |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴


