Одноканальний пасивний подовжувач HDMI сигналу по UTP кабелю

- В наявності 5 од.
- Код: 202505
828 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Дальність передачі: до 30 метрів,
● Роздільна здатність: 1080Р,
● Тип кабелю: cat6e
● Роздільна здатність: 1080Р,
● Тип кабелю: cat6e
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | cat6e |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 40 мм |
| Дальність передачі | до 30 м |
| Довжина: | 135 |
| Особливості | 1080Р |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 135 мм |
| Тип пристрою | HDMI, VGA підсилювачі |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴

