Мобільна антена Teltonika MOBILE ADHESIVE SMA ANTENNA PR1AS420

- В наявності 2 од.
- Код: 202934
396 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Стандарт зв'язку Wi-Fi,
● Спрямованість всеспрямована,
● Тип установки внутрішня,
● Коефіцієнт посилення антени 2 дБі,
● Частотний діапазон 0.824–0.96 ГГц, 1.71-2.17 ГГц,
● Тип кабелю, що підключається 1 x RP-SMA male
● Спрямованість всеспрямована,
● Тип установки внутрішня,
● Коефіцієнт посилення антени 2 дБі,
● Частотний діапазон 0.824–0.96 ГГц, 1.71-2.17 ГГц,
● Тип кабелю, що підключається 1 x RP-SMA male
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Країна виробник | Литва |
| Висота | 125 мм |
| Довжина: | 55 |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 1 x RP-SMA male |
| Антена | 2 дБи |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Особливості | 0.824-0.96 ГГц, 1.71-2.17 ГГц |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 125 x 55 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴

