Роз'єм Тато DC-M (D 5,5x2,1(2,5мм)) с клеммами под кабель

влевовправо
● З клемами під кабель,
● Рознімання: DC-M,
● Діаметр роз`єму: 5,5x2,5мм,
● Корпус: пластик
● Рознімання: DC-M,
● Діаметр роз`єму: 5,5x2,5мм,
● Корпус: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 30 |
| Особливості | з клемами під кабель (Yellow Plug) |
| Розмір | DC-M (D 5,5x2,5 мм) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 15 x 30 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴


