Провід ШВВП 3х1,5 білий (Україна) (100м)

● Тип: дріт ШВВП (плоский),
● Матеріал струмопровідної жили: мідь,
● Кількість жил: 3,
● Перетин жили: 1,5 мм2,
● Ізоляція жили: ПВХ-пластикат.
● Матеріал струмопровідної жили: мідь,
● Кількість жил: 3,
● Перетин жили: 1,5 мм2,
● Ізоляція жили: ПВХ-пластикат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Площа перетину | 1.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8600 г |
| Вага брутто | 8600 |
| Висота | 140 мм |
| Довжина: | 270 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | ПВХ |
| Переріз | 1.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 140 x 270 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силової |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 564 ₴

