● Переріз, 1мм² ,
● Кількість жил 2 ,
● Тип прокладки: Всередині приміщення,
● Тип ізоляції: Полівінілхлорид (ПВХ),
● Діаметр кабелю, мм: 7,5,
● Наявність екрану не екранований
● Кількість жил 2 ,
● Тип прокладки: Всередині приміщення,
● Тип ізоляції: Полівінілхлорид (ПВХ),
● Діаметр кабелю, мм: 7,5,
● Наявність екрану не екранований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 1 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6250 г |
| Вага брутто | 6250 |
| Висота | 140 мм |
| Довжина: | 260 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | полівінілхлоридний пластикат (ПВХ) |
| Переріз | 1 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 140 x 260 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 242 ₴


